KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavla 3033449
nr 303 3449
Tavla
Bemålat tryck, 1800-tal, med förgylld ram, 19x13
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 8 mars 2004
100 kr
150 kr
250 kr
400 kr
500 kr
6